HARMONOGRAM KONSULTACJI INDYWIDUALNYCH I GRUPOWYCH
DLA UCZNIÓW KLAS 8
z przedmiotów egzaminacyjnych

Jeśli masz pytania lub potrzebujesz dodatkowego wsparcia w przygotowaniu się do egzaminu ósmoklasisty, skorzystaj z dodatkowych konsultacji stacjonarnych w szkole.

1. Z konsultacji mogą skorzystać uczniowie, którzy są zdrowi, bez objawów choroby zakaźnej.
2. W szkole uczniowie muszą poruszać się w maseczkach ochronnych.
3. Konsultacje indywidualne i grupowe będą odbywać się w wyznaczonych salach dla maksymalnie 5 uczniów.
4. W jednej ławce może znajdować się 1 osoba.
5. Uczniowie nie mogą pożyczać od siebie przyborów i podręczników.
6. Na konsultacje uczniowie umawiają się indywidualnie z nauczycielem poprzez dziennik elektroniczny lub platformę Teams co najmniej 2 dni przed planowanymi konsultacjami.
7. Nauczyciel na 1 dzień przed planowanymi konsultacjami powiadamia w formie elektronicznej dyrekcję szkoły wysyłając wiadomość na adres:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Goliszewska Barbara – poniedziałek 16:00 – 16:45
Kowalikowska Anna – wtorek 15:30 – 16:15