24.05.2022

           

             Uczniowie klas czwartych oraz siódmych uczestniczyli w wycieczce do Warszawy. Uczestnicy odwiedzili Instytut Goethe, Muzeum Chopina oraz Centrum Nauki Kopernik.

 

 

   25.05.2022

           

             W środę uczniowie klas 1-3 uczestniczący w projekcie wzięli udział w całodniowej wycieczce do Trójmiasta. Dzieci zwiedziły Gdyńskie Akwarium, czyli dość nietypowy ogród zoologiczny, którego wszyscy podopieczni związani są ze środowiskiem wodnym. W miejscu tym podejmowane są działania na rzecz ochrony zwierząt, propaguje się idee ochrony przyrody, prowadzi szeroko pojętą edukację ekologiczną. Następnie najmłodsi uczniowie udali się na obiad oraz mieli czas na zakup pamiątek. Kolejnym atrakcyjnym punktem wycieczki, była wizyta w Centrum Hevelianum w Gdańsku. Tutaj z kolei uczniowie zgłębiali wiedzę o otaczającym ich świecie poprzez aktywny udział w interaktywnych wystawach. To był dzień pełen wrażeń, obfitujący w dobrą zabawę i wiele odkryć 🙂

 

Link z fotorelacją z Naszej wycieczki

 

   26.05.2022

           

              W czwartek uczniowie z klas: 1a, 1b, 1c, 2b, 3a, 3c biorący udział w projekcie "Z matematyką w świat" w roku szkolnym 2021/2022 w ramach podsumowania projektu wyjechali na wspólną wycieczkę do Warszawy. Zgodnie z planem wyjazdu odwiedziliśmy Goethe-Institut, Centrum Pieniądza NBP, a także Centrum Nauki Kopernik.

 

   27.05.2022

           

              Uczniowie klas 5a, 5b, 6c, 8a, 8n uczestniczący w projekcie unijnym "Z matematyką w świat" wzięli udział w wycieczce do Gdańska.
Uczestnicy zwiedzili Muzeum Solidarności oraz Hevelianum (wystawę Dookoła Świata oraz wystawę z Energią).